Hlasujte v anketách o nejlepší hráče roku 2016

Hlasujte v anketách o nejlepší hráče roku 2016

Všichni redaktoři naší pětičlenné redakce Pétanquera vám v zimním mezidobí zkracují čekání na turnaje nové sezóny bilancováním té právě uplynulé. S našimi osobními výběry top hráčů a turnajů roku 2016 můžete souhlasit i polemizovat, ale do této chvíle jste jejich výběr přímo ovlivnit nemohli. To se za chvíli změní a vy sami se stanete spolutvůrci článku Sezóna 2016 vašima očima.

K tomu účelu vás čeká série anket, které na vás popořadě vyskočí při otevření tohoto webu. Postupně budete moci z nabídky pečlivě vybraných kandidátů vybírat nejlepšího plaséra, univerzála, střelce, hráče, hráčku, juniora, objev, veterána a turnaj uplynulé sezóny.

V rámci každé ankety budete moci vybrat pouze jedno jméno, proto jej volte s rozvahou. Některé pozice se překrývají, proto se určitá jména budou v několika anketách opakovat. Stejně tak je někdy problematické určité hráče zaškatulkovat do jasné herní pozice. Snažili jsme se danou pozici vybírat opravdu jen ty hráče, kteří na daném postu hrají nejčastěji. Když jde tedy o střelce, který i skvěle plasuje, najdete ho pouze v anketě o nejlepšího střelce, protože to je jeho hlavní doména. Po provedení hlasování vám bude zobrazen průběžný počet hlasů i procentuální zisk. Pokud vám však některé jméno v nabízeném seznamu chybí, můžete jej sami dopsat a hlasovat pro něj.

Každá anketa bude aktivní  pět dnů, její spuštění i ukončení bude předem oznámeno na našem facebookovém profilu. Na webu se vám anketa po spuštění otevře automaticky ve vyskakovacím okně, takže ji neminete. Hlasování je anonymní. Datum ukončení jednotlivé ankety bude napsáno v její hlavičce.

Věříme, že se do hlasování s chutí zapojíte a budete s napětím sledovat vývoj výsledků.

1 komentář

Přidej komentář