Krumsínskou Hrodu udrželi domácí na Hané

Krumsínskou Hrodu udrželi domácí na Hané

Krumsín – Devatenáctý ročník turnaje Krumsínská Hroda je minulostí. Do hanácké vesničky, kde letos místní klub Hrode slaví 20. výročí své existence, se sjelo 33 týmů. Prezident klubu Vladimír Marcián všechny hosty a hráče jménem klubu přivítal a také poděkoval všem, kteří si na tento turnaj našli letos nebo v minulosti cestu. Samozřejmě také neopomněl již tradičně připomenout ve svém rodném nářečí, že „rebe bodó“. Tento letní turnaj se do srdcí svých příznivců vepsal nejen pro svou pohodovou atmosféru a doplňkové dovednostní soutěže, ale také pro tradiční pochoutku, grilované makrely.

Po čtyřkolovém švýcaru si nejlépe vedl tým největších favoritů a nejvýše nasazených hráčů pod vedením domácího střelce Františka Kaplánka, který ovšem v KO narazil na pozdější vítěze, taktéž krumsínského hráče Františka Krpce a místního rodáka Robina Konšela, které doplnil skvěle plasující David Bačo z Orlové. Vítězové ve finále přehráli obhájce loňského prvenství Janu Konečnou, Tomáše Michálka a Jiřího Voňku, kteří tak přišli o možnost získat primát v podobě obhajoby. Získat putovní pohár, znamý také pod přezdívkou „Marciánův mozek“,  se totiž dvakrát po sobě ještě nikomu v historii turnaje nepodařilo.

Tato šance a hozená rukavice tak leží před současnými vítězi. Bronzovou příčku vybojovali Jana Rozsypalová, Radek Skopal a Miroslav Neoral. Medailisté si odvezli hezké poháry a také hodnotné věcné ceny, které pořadatel připravil pro osm nejlepších týmů. Vítězové si navíc odvezli krom originálního putovního poháru také velký dort, který upekla Jana Krpcová a na kterém si pochutnali všichni přítomní.

David Bačo byl v sobotu jediným vítězem mimo domácí klub, neboť plasérskou soutěž vyhrál Zbyšek Pořízka a střeleckou soutěž na vajíčko ovládl Michal Soldán. Díky pozdní hodině a únavě se dovednostních soutěží zúčastnil letos menší počet účastníků, nicméně nutno sportovně dodat, že letošní Hroda se nesla ve znamení úspěchu domácích borců.

Výsledky

Robin Konšel
(PCBD)

František Krpec
(Hrode Krumsín)

David Bačo
(TOP Orlová)

Jana Konečná
(Kulový blesk Olomouc)

Tomáš Michálek
(Carreau Brno)

Jiří Voňka
(Kulový blesk Olomouc)

Jana Rozsypalová
(Kulový blesk Olomouc)

Radek Skopal
(Kulový blesk Olomouc)

Miroslav Neoral
(Slovensko)

 

 

Jak se vám turnaj líbil?

Organizace
6
Systém
5
Konkurence
4
Prostředí
5
Občerstvení
4
Ceny
4
Průměr
  Načítání, prosím počkejte yasr-loader

Žádné komentáře

Přidej komentář