2020

MS trojic mužůME trojic ženMS 1x1, 2x2, 2x2 mixME juniorůME espoirs muži
Lausanne, ŠvýcarskoTorrelavega, ŠpanělskoRiga, LotyšskoSaint-Pierre-lès-Elbeuf, FrancieSaint-Pierre-lès-Elbeuf, Francie
16.-19. červenec4.-7. červen17.-20. září1.-4. říjen1.-4. říjen
Pavel HodboďRomana HodboďováJan Marhoulse nevíse neví
Robert JanečekLucie VenclováLenka Krejčínováse nevíse neví
Jaroslav VlkSylva Mrázkováse nevíse nevíse neví
František KaplánekAlice Hančováse nevíse nevíse neví
ME espoirs dívkyEuroCup
Saint-Pierre-lès-Elbeuf, FrancieSaint Yrieix, Francie
1.-4. říjen26.-29. listopad
se neví1. KPK Vrchlabí
se neví
se neví
se neví

2019

ME trojic mužůMS trojic ženMS 1x1, 2x2, 2x2 mixMS juniorůME espoirs muži
Albena, BulharskoPhnom-Penh, KambodžaAlmería, ŠpanělskoPhnom-Penh, KambodžaSaint-Pierre-lès-Elbeuf, Francie
19.-22. zářípostup ze švýcaruKO16/ základní kolapostup ze švýcarubronz v PN
Jiří Koreš staršíRomana HodboďováRomana HodboďováMartin Hájek ml.Petr Vavrovič ml.
Jiří Koreš mladšíLucie VenclováLucie VenclováMichal Zdobinský ml.Lubomír Srnský
Radek NetušilSylva MrázkováPetr MorávekVojtěch BílekLukáš Michalička
Michal HabáskoAlice HančováMichal Zdobinský mladšíFilip VedralJiří Ježek nejml.
ME espoirs dívkyEuroCupME veteránů
Saint-Pierre-lès-Elbeuf, FrancieŽeneva, ŠvýcarskoAlbena, Bulharsko
bronz v PNpostup do finálového kola16.-18. září
Kateřina FroňkováCarreau BrnoJiří Koreš starší
Kristýna KrajankováPavel Bureš starší
Anna PoláchováPetr Fafek
Klára Děcká

2018

MS trojic mužůME trojic ženME jednotlivcůMS juniorůME espoirs muži
Kanada, Desbiens CityFrancie, Palavas-les-FlotsItálie, SaviglianoŠpanělsko, AlmeríaŠpanělsko, Almería
postup ze švýcaraosmifinále3. místo PN a základní skupina3. místo PNčtvrtfinále
Jakub KonšelLenka SvobodováSylva MrázkováVojtěch BílekJan Charvát
Petr FafekJana KrpcováJan MichálekMartin Hájek ml.Lubomír Srnský
Petr MorávekJana RadoušováRobin KonšelJiří Voňka
Petr Vavrovič ml.Jana KonečnáFilip VedralJiří Ježek nejml.
ME espoirs dívkyEuroCup
Španělsko, Almeríaneznámo
2. místo PNzákladní skupina
Kateřina FroňkováPC Sokol Lipník
Kristýna Krajánková
Martina Havlová
Petra Provazníková

2017

ME trojic mužůMS trojic ženMS 1x1, 2x2, 2x2 mixMS juniorůME veteránů
Francie, St. Pierre les ElbeufČína, KaihuaBelgie, GentČína, KaihuaDánsko, Karlslunde
9. místo Pohár národů40. místo1x1 muži i ženy a 2x2 ženy - 16. místo31. místo3. místo Pohár národů
Milan HašekLenka SvobodováLucie VenclováMartin HájekFrantišek Harašta
Michal HabáskoJana KrpcováSylva MrázkováVojtěch BílekLuboš Šlapanský starší
Tomáš StoklásekJana RadoušováJiří Koreš mladšíRobin KonšelJaroslav Hvížď
Pavel HnilicaVeronika SlobodováTomáš MichálekFilip Vedral
ME espoirs mužiME espoirs dívkyEuroCup
Francie, St. Pierre les ElbeufFrancie, St. Pierre les ElbeufFrancie, Draguignan
5. místo Pohár národů3. místo Pohár národů3. místo v kvalifikační skupině
Lubomír SrnskýDorota Hájková1. KPK Vrchlabí
Jan CharvátKristýna Krajánková
Petr Vavrovič mladšíKlára Nacu
Radek SkopalKateřina Froňková

2016

MS trojic mužůME trojic ženME jednotlivců mužů a ženME juniorůME veteránů
Madagaskar, AntananarivoSlovensko, BratislavaŠvédsko, HalmstadMonakoMonako
základní kolo5.-8. místo5.-8. místo, 3. místo PN5.-8. místozákladní kolo
Jakub KonšelHana ŠrubařováHana ŠrubařováRobin KonšelJan Bukovčík
Pavel HodboďRomana HodboďováLukáš ValenzVojtěch BílekKamil Vajčovec
Tomáš MichálekLucie VenclováJan VorelJaroslav Ševčík
Jan MichálekSylva MrázkováMartin HájekJiří Šrubař
ME espoirs mužůME espoirs dívekEuroCup
Španělsko, TorrelavegaŠpanělsko, TorrelavegaFrancie, Méty
5.-8. místozákladní kolokvalifikace
Tomáš MichálekDorota HájkováCarreau Brno
Lubomír SrnskýJana Konečná
Jan CharvátŠárka Slavíčková
Lukáš MichaličkaKlára Nacu

2015

ME trojic mužůMS trojic ženMS jednotlivcůMS juniorů
Bulharsko, AlbenaThajsko, BangkokFrancie, NiceThajsko, Bangkok
5. místo1. místo Pohár národůmuži - osmifinále; ženy - základní skupina
Petr JuráňHana ŠrubařováHana ŠrubařováJan Charvát
Franck FerlayLucie VenclováIvo MichálekPetr Vavrovič ml.
Tomáš KutýDorota HájkováLukáš Michalička
Jaroslav VlkSylva MrázkováJiří Ježek nejml.
ME espoirs mužiME espoirs dívkyEuroCup
Španělsko, TorrelavegaŠpanělsko, TorrelavegaMonako
základní skupinazákladní skupinazákladní skupina
Tomáš MichálekDorota HájkováCarreau Brno
Lubomír SrnskýJana Konečná
František KaplánekŠárka Slavíčková