2017

ME trojic mužůMS trojic ženMS 1x1, 2x2, 2x2 mixMS juniorůME veteránů
Francie, St. Pierre les ElbeufČína, KaihuaBelgie, GentČína, KaihuaDánsko, Karlslunde
9. místo Pohár národů40. místo1x1 muži i ženy a 2x2 ženy - 16. místo31. místo3. místo Pohár národů
Milan HašekLenka SvobodováLucie VenclováMartin HájekFrantišek Harašta
Michal HabáskoJana KrpcováSylva MrázkováVojtěch BílekLuboš Šlapanský starší
Tomáš StoklásekJana RadoušováJiří Koreš mladšíRobin KonšelJaroslav Hvížď
Pavel HnilicaVeronika SlobodováTomáš MichálekFilip Vedral
ME espoirs mužiME espoirs dívkyEuroCup
Francie, St. Pierre les ElbeufFrancie, St. Pierre les ElbeufFrancie, Draguignan
5. místo Pohár národů3. místo Pohár národů3. místo v kvalifikační skupině
Lubomír SrnskýDorota Hájková1. KPK Vrchlabí
Jan CharvátKristýna Krajánková
Petr Vavrovič mladšíKlára Nacu
Radek SkopalKateřina Froňková

2016

MS trojic mužůME trojic ženME jednotlivců mužů a ženME juniorůME veteránů
Madagaskar, AntananarivoSlovensko, BratislavaŠvédsko, HalmstadMonakoMonako
základní kolo5.-8. místo5.-8. místo, 3. místo PN5.-8. místozákladní kolo
Jakub KonšelHana ŠrubařováHana ŠrubařováRobin KonšelJan Bukovčík
Pavel HodboďRomana HodboďováLukáš ValenzVojtěch BílekKamil Vajčovec
Tomáš MichálekLucie VenclováJan VorelJaroslav Ševčík
Jan MichálekSylva MrázkováMartin HájekJiří Šrubař
ME espoirs mužůME espoirs dívekEuroCup
Španělsko, TorrelavegaŠpanělsko, TorrelavegaFrancie, Méty
5.-8. místozákladní kolokvalifikace
Tomáš MichálekDorota HájkováCarreau Brno
Lubomír SrnskýJana Konečná
Jan CharvátŠárka Slavíčková
Lukáš MichaličkaKlára Nacu

2015

ME trojic mužůMS trojic ženMS jednotlivcůMS juniorů
Bulharsko, AlbenaThajsko, BangkokFrancie, NiceThajsko, Bangkok
5. místo1. místo Pohár národůmuži - osmifinále; ženy - základní skupina
Petr JuráňHana ŠrubařováHana ŠrubařováJan Charvát
Franck FerlayLucie VenclováIvo MichálekPetr Vavrovič ml.
Tomáš KutýDorota HájkováLukáš Michalička
Jaroslav VlkSylva MrázkováJiří Ježek nejml.
ME espoirs mužiME espoirs dívkyEuroCup
Španělsko, TorrelavegaŠpanělsko, TorrelavegaMonako
základní skupinazákladní skupinazákladní skupina
Tomáš MichálekDorota HájkováCarreau Brno
Lubomír SrnskýJana Konečná
František KaplánekŠárka Slavíčková