V Chebu pohár Euregia Egrensis vyhráli Němci

V Chebu pohár Euregia Egrensis vyhráli Němci

Cheb – Na Říční terase v areálu Krajinky se konal šestý ročník turnaje dvojic O pohár Euregia Egrensis. O výhru bojovalo 29 dvojic z Čech a Německa, zlaté poháry nakonec putovaly za hranice zásluhou Weigela a Günthera z Chemnitzu, kteří ve finále porazili Horáčka s Palasem.

Turnaj za ideálního počasí zahájil místostarosta Chebu Michal Pospíšil, jelikož sobotní klání bylo pořádáno s městskou podporou. Do osmifinále se kromě tradičních favoritů prosadily i čtyři dvojice z místního PC Egrensis. Do čtvrtfinále se pak z místních celkem překvapivě, ale zaslouženě probojovali pouze pětkrát neporažení Hošek s Bočkem. Tam však jejich cesta skončila po velmi nepovedeném výkonu proti dvojici Mitkovová-Zátka.

V semifinále se utkali Němci Weigel-Günther s juniory Vorlem a Bílkem a Horáček s Palasem s přemožiteli chebské dvojice. V napínavém vyrovnaném finále prokázali lepší nervy němečtí hráči a zaslouženě zvítězili. Třetí místo patřilo usměvavým sympatickým skromným juniorům Honzovi Vorlovi a Vojtovi Bílkovi.

Výsledky

Stephan Weigel
(Německo)

Peter Günther
(Německo)

Jindřich Horáček
(PC Kolová)

Pavel Palas
(UBU – United Balls of Únětice)

Jan Vorel
(Petank Club Praha)

Vojtěch Bílek
(1.KPK Vrchlabí)

Autor a foto: Jaroslav Boček

1 komentář

  1. Jardo,
    trochu bych poopravil tvůj příspěvek – neporazila tě dvojice z Unětic, ale z Kulové osmy.

    Reply

Přidej komentář